Home Modlitewnik parafianina
Modlitewnik
Modlitwa za Ojca Świętego Benedykta XVI

Jezu, jedyna Drogo do Ojca, Prawdo i Życie człowieka. Ty obiecałeś prowadzić swój Kościół do końca czasów. Ty wybrałeś naszego Ojca Świętego Benedykta XVI ustanawiając Go Pasterzem Kościoła Powszechnego. Przyjmij dziś naszą modlitwę dziękczynną za posługę Benedykta XVI i daj Mu wiele zdrowia i sił, by mógł służyć Kościołowi Świętemu w sposób, jaki Mu zleci Boża Opatrzność.

 
Litania do Serca Pana Jezusa

Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa

Papież Leon XIII 31 grudnia 1899 r. oddał Sercu Jezusowemu w opiekę cały Kościół i rodzaj ludzki, ustanawiając uroczystość obchodzoną w piątek po oktawie Bożego Ciała, a czerwiec ustanowił miesiącem Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Nowenna do Najświętszego Serca Pana Jezusa przed świętem

 

 
Litania Loretańska

Chwalcie łąki umajone …

Maj jest w Kościele miesiącem szczególnie poświęconym czci Matki Bożej. Słynne „majówki” - nabożeństwa, odprawiane wieczorami w kościołach, przy grotach, kapliczkach i przydrożnych figurach, na stałe wpisały się w krajobraz Polski. Jego centralną częścią jest Litania Loretańska.

Więcej…
 
Nowenna do Ducha Świętego

W piątek, 30 maja, rozpoczyna się Nowenna do Ducha Św. przed uroczystością „Zielonych Świąt”. -

Zawsze - 9 dni przed Zesłaniem Ducha Świętego Kościół rozpoczyna modlić się nowenną.

 

Zbawcza misja Jezusa zawiera się i dokonuje w ofiarowaniu Ducha Świętego ludziom, aby doprowadzić ich do Ojca ... Do zebranych w wieczerniku uczniów Jezus mówi: «Weźmijcie Ducha Świętego!» (J 20, 22).

Nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego / Litania do Ducha Świętego

 

 
Nowenna i Litania do św. Stanisława Biskupa Męczennika

Nowenna do św. Stanisława Biskupa Męczennika

Litania do św. Stanisława biskupa i męczennika

 
« PoczątekPoprzednia1234NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTALStworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla 1.5 templates domain registration (video) Valid XHTML and CSS.