Home Modlitewnik parafianina
Modlitewnik
MODLITWY O ZAPRZESTANIE EPIDEMII KORONAWIRUSA

W dniach: 16.03-24.03. o godz. 12.00 - transmisja online

z Sanktuarium Narodowego św. Andrzeja Boboli z „Nowenny do św. Andrzeja Boboli w czasie epidemii”, odprawianej przy relikwiach Świętego przez jezuitów.

NOWENNA DO ŚW. ANDRZEJA BOBOLI W CZASIE EPIDEMII

Nie zawsze możemy uczestniczyć we Mszy świętej i przyjąć sakramentalną Komunię świętą. Komunia duchowa: łączy z Jezusem Chrystusem, pomaga w trudach życia, cierpieniu czy chwilach pokus. Najważniejsza jest gotowość serca, otwarcie ducha na działanie Bożej łaski  - Akt komunii duchowej

Modlitwa za chorych (św.Jana Pawła II);

Modlitwa za żyjących z dala od Boga (św. Ojca Pio);

- Modlitwa w smutku i niepokoju serca;

- Modlitwa za kapłanów i zakonników

Módlmy się: Ojcze nasz, pełni ufności prosimy Ciebie, aby koronawirus nie siał więcej zniszczeń i aby udało się jak najszybciej opanować epidemię.

Boże Ojcze, Stwórco świata, wszechmogący i miłosiernyktóry z miłości do nas posłałeś na świat swojego Syna jako lekarza dusz i ciał, spójrz na swoje dzieci, które
w tym trudnym momencie niepewności i lęku w wielu regionach Europy i świata, zwracają się do Ciebie szukając siły, zbawienia i pocieszenia. Uwolnij nas od chorób i strachu, ulecz naszych chorych, pociesz ich rodziny, daj mądrość rządzącym, energię i siłę lekarzom, pielęgniarkom i wolontariuszom, życie wieczne zmarłym. Nie opuszczaj nas
w chwili próby, ale uwolnij nas od wszelkiego zła.
O to Cię prosimy, który z Synem i Duchem Świętym żyjesz i królujesz na wieki. Amen. Maryjo, Uzdrowicielko chorych i Matko nadziei, módl się za nami!”.
 
Modlitwa Jubileuszowa 1050. rocznicy Chrztu Polski

Modlitwa

 
Modlitwa zawierzenia

W imię i na chwałę Trójcy Przenajświętszej, która wybrała Ciebie na Matkę Zbawiciela

i na Matkę przeznaczonej do Zbawienia ludzkości, cały(a) zawierzam się Tobie Maryjo.

Modlitwa do Świętej Rodziny

*Angelus (29 grudnia 2013)

Więcej…
 
Pierwsze Soboty Miesiąca

Zbliża się 100-lecie objawień Matki Bożej w Fatimie (13 maja 2017) - Tajemnice Fatimskie.

Powierzmy się Matce Różańcowej z Fatimy - bp António Marto, ordynariusz diecezji Leiria-Fatima, kiedy był w Polsce, skierował Słowo Boże do licznie zgromadzonych czcicieli Matki Bożej w Sanktuarium na Krzeptówkach. Powiedział: "Przybywam do was z nieskrywaną i ogromną radością ..."

Uczestnicząc w Nabożeństwie Pierwszych Sobót Miesiąca - pragniemy wynagradzać Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy swoje i braci. Uczynić wszystko, by Maryja była bardziej znana i miłowana.

Więcej…
 
NOWENNA DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

Jezu ufam Tobie

+ ŚWIĘTO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA - PIERWSZA NIEDZIELA PO WIELKANOCY +

(Dz. 57) "...Nowenna do Miłosierdzia Bożego, którą mi kazał Jezus napisać i odprawiać przed świętem Miłosierdzia. Rozpoczyna się w
Wielki Piątek

Pragnę, abyś przez te dziewięć dni sprowadzała dusze do zdroju mojego miłosierdzia, by zaczerpnęły siły i ochłody, i wszelkiej łaski, jakiej potrzebują na trudy życia, a szczególnie w śmierci godzinie..."

- Dzień pierwszy: Dziś sprowadź mi ludzkość całą, a szczególnie wszystkich grzeszników, i zanurzaj ją w morzu miłosierdzia mojego. A tym pocieszysz mnie w gorzkim smutku, w jaki mnie pogrąża utrata dusz.(1210)

Koronka do Bożego Miłosierdzia... Litania do Bożego Miłosierdzia

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia1234NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTALStworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla 1.5 templates domain registration (video) Valid XHTML and CSS.